İçişleri Bakanlığı yayımladığı genelge ile sınırları yerli ve yabancı ziyaretçilere açtı

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü, yayımladığı genelge ile Türk vatandaşlarının ve yabancı ülke vatandaşlarının hava, kara ve deniz yoluyla Türkiye’ye giriş¬\çıkış kısıtlamalarını kaldırdı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun imzasını taşıyan genelgeye göre sadece İran kara sınır kapılarından yolcu giriş çıkışlarına yönelik hükümler kaldırılmadı. Genelgede Türkiye’ye giriş yapan Türk vatandaşları ve yabancı ülke vatandaşlarının sağlık kontrolünden geçirileceği belirtildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!