İki kardeşin hayata geçirdiği otel, yenilikçi yaklaşımı ile başarıyı yakaladı

İki kardeşin hayata geçirdiği otel, yenilikçi yaklaşımı ile başarıyı yakaladı

Üç yıl önce Cura ailesinden Nilgün Gökser ve Nil Mercan isimli 2 kardeşin çabaları ile Çanakkale il merkezinde Troya Caddesi’nde hayata geçirilen Cura Hotel, Çanakkale turizmine yeni bir soluk getirdi.

Cura Hotel Ailesi adına Nilgün Gökser ve Nil Mercan bir yazılı açıklama yaptı. “Cura Hotel, exclusive konaklama hizmetiyle yola çıkalı tam üç yılı geride bıraktı. Yeniyi sunma ve farklılaşma vizyonu hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren gündemimizde oldu. Çünkü biliyoruz ki güncel kalamayınca kalabalığın arasında kaybolursunuz. O yüzden konaklama hizmetlerinde de çağı yakalamak için gelişmeleri yakından takip ettik. Günceli kaybetmeye başladığınızda, kendinizi tekrar ettiğinizde insanlar sizi tercih etmiyorlar. İşletmeler de ekonomi kötü işler çok kesat gibi bahanelerin arkasına saklanıyorlar. Gerçek neden ise müşteri ihtiyaçlarını takip etmemeleri, çağa uyum sağlamamaları ve güncelliklerini yitirmeleridir. Ekonomiyi canlı tutacak olanlar bizler iş insanlarıyız. Bunu da ancak ve ancak çok çalışarak yapabiliriz. Cura Hotel olarak hedeflerimiz doğrultusunda ve ortaya koyduğumuz vizyonumuz ışığında kararlı adımlarla yol aldık. 2019 yılı içerisinde otelimiz bünyesinde Nira Brasserie restoranımız ile misafirlerimize, otelimize özel eşsiz lezzetler ile hizmet ettik. Hotel Cura markasının başarılar ile anılmasında çok büyük katkısı olan başta otel müdürümüz ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. Nice yıllara değimiz bu özel günde misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

Haber - Halil Öncü

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!