İngiliz turistler, rezervasyon yaptırdıkları otel kapalı olunca plajda uyudular

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

İngiliz turistler tatil için gittikleri İspanya’da rezervasyon yaptırdıkları otellerinin kapalı olduğunu öğrenmelerinin ardından otellerin plajlarında uyudular.

Tatil için İspanya’ya giden bir grup İngiliz turist, rezervasyon yaptırdıkları otellerinin kapalı olduğunu öğrenmelerinin ardından otellerin plajlarında uyudular. “Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle kapalıyız” uyarısını alan turistler Loveholidays adlı aracı firmaya tepki gösterdi.

Tatil için İspanya’daki Tenerife adasına giden Craig Fletcher (38) otele koronavirüs nedeniyle girmesine izin verilmediğini belirtti.

Fletcher rezervasyon yaptırdığı otelin ayrıca mobilya standartlarının uygun olmadığını belirtirken şunları söyledi: “Restoran güzel ama tek bir bar var. Ayrıca 300 misafir için 48 şezlong var. '' 

Oteller arasındaki taksiler ve fiyat farkının kendisine toplam 286 pound ekstra ücrete denk geldiğini de söylen Fletcher, Loveholidays ile iletişime geçmeye çalıştığını ancak bunu başaramadığını söyledi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!