İNGİLTERE BAŞBAKANI'NIN SÖZLERİ SOSYAL MEDYAYA DAMGASINI VURDU

İNGİLTERE BAŞBAKANI'NIN  SÖZLERİ SOSYAL MEDYAYA DAMGASINI VURDU

İngiltere Başbakanı May, ülkesinin 'turizmin engellenmesinde öncü olmasını istediğini" söyledi.

İngiltere'yi erken seçime götüren Başbakan Theresa May, kampanya sürecini kolay kolay unutulmayacak bir dil sürçmesiyle başlattı.Sputnik'te yer alan habere göre seçim kampanyası için Galler’i ziyaret eden May, İngiltere’nin mal ve hizmetlerinin ticareti ve ihracı için dünyanın dört bir yanında anlaşmalar yapmak istediğini söyledikten sonra, nedendir bilinmez, “Turizmin engellenmesinde dünyaya liderlik etmek istiyoruz” diye ekledi.May'in engellemek istediği şeyin turizm değil, terörizm olduğu tahmin edilse de bu sözler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.   

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!