Inventum Global, Hindistan'dan kış sezonu için ilk VIP grubunu Antalya’ya getirdi

Inventum Global, Hindistan'dan kış sezonu için ilk VIP grubunu Antalya’ya getirdi

Hint özel gruplar ve destinasyon düğün pazarının lider şirketi Inventum Global, 11 Kasım itibari ile Delhi’den Antalya’ya kış sezonu için ilk VIP grup charter seferini gerçekleştirdi.

Destinasyon düğünleri ve toplantı gruplarında, Hint pazarının lider şirketi, Inventum Global uzun süredir devam eden ve daha önceden Kasım ayında kapalı gruplara özel gerçekleşeceğine yönelik sinyallerini verdiği kış grupları için charter seferlerinin ilkini Delhi’den Antalya’ya gerçekleştirdi.

Inventum Global’in ilk charter uçuşu ile gelen 600 kişilik ilk toplantı grubu konaklamaları için Titanic Mardan Palace’ı seçti. Inventum Global kış VIP gruplara yönelik programına istinaden gelen grubun misafirleri, uluslararası entertainment ekipleri, dansçı, dj, catering ve teknik ekipler iki adet Airbus A321 Atlas Global full charterı ve THY’nın tarifeli seferleri ile Hindistan’nın Delhi şehrinden Antalya’ya getirildi. Kapalı gruplara sunulan özel charterlar, tarifeli uçuşlar ve otel paketleriyle iki ülke arasında düğün ve MICE alanında çok daha yoğun bir iş hacmi hedefleniyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Inventum Global Kurucu Ortağı, Bünyat Özpak: “Hint pazarında aralıksız devam eden pazarlama faaliyetlerimiz ile yakın bir gelecekte Türkiye’nin Hint düğün ve MICE pazarında en çok tercih edilen destinasyonlar arasında, en üstlerde hak ettiği yerde olacağına inanıyoruz. Bunun için çok büyük bir zaman, enerji ve maddi imkanın dışında bilgi birikimi ve network kullanıp Hint pazarı hedeflerimiz için çok özel ürünler tasarlıyoruz. Bu sayede ülkemiz ve Hindistan arası iş hacminin kış dönemi diye tabir ettiğimiz dönemde katlanarak artacağına inanıyoruz.

Uzun süreli yoğun çalışmalarımızın ve planlamalarımızın olumlu sonuçlarını almak bizleri sevindiriyor ve gururlandırıyor. Tüm bunların dışında bu seviyede özel işler yapma noktasında özellikle IMWF çok anahtar bir rol oynuyor. Ülkemizi ve ülkemizin etkinlik alanındaki kabiliyetlerini tüm dünyaya çok iyi anlatan ve tanıtan oldukça etkili bir marka yaratmayı başardık. IMWF’in katkılarıyla Rusya, Ukrayna, tüm Avrupa, İngiltere, Ortadoğu ülkeleri gibi Türkiye’yi gayet iyi tanıyan ve hali hazırda pek çok grup organizasyonu aldığımız ülkelerde akıllarda kalmaya devam ettik, hatta bizi bildiklerinden çok daha fazla, çok daha iyi ve farklı yönlerimiz olduğunu gösterdik. Bunun üstüne Hindistan gibi çok büyük potansiyele sahip yeni ülkeleri de portföyümüze kattık. İleri de aynı Hindistan gibi Asya Pasifik, Amerika, İskandinavya gibi bölgelerden de ciddi grupları çekeceğimize inanıyoruz.

IMWF’in 5.si, 14-18 Mayıs 2020 tarihlerinde Titanic Mardan Palace’da çok büyük bir Show ile tekrar ülkemizi tüm dünyaya tanıtacak. Milyarlarca dolarlık ekonomiye sahip etkinlik sektörünün kalbi Antalya’da atacak” şeklinde konuştu.   

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!