İran'dan 30 günlük turistik vize hamlesi

İran'dan 30 günlük turistik vize hamlesi

İran hükümetinin 58 ülkeden gelecek turistlere havalimanlarında 30 günlük turistik vize vermeye başladığı bildirildi.


IRNA haber ajansı tarafından yapılan açıklamaya göre, 30 günlük vize süresi biten 58 ülkenin vatandaşları istedikleri takdirde vize sürelerini 15 gün daha uzatabilecekler. Daha önceleri İran sadece 14 günlük turistik vize veriyordu ve vize süresini uzatmak mümkün değildi.

Yeni vize kuralları Almanya, Avusturya, İspanya, İtalya, Fransa, Rusya, Ukrayna gibi ülkeler için geçerli oldu. Bu normların gazeteci ve iş adamları için geçerli olmadığı kaydedildi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!