İspanyol gazeteciler Antalya’yı inceledi

İspanyol gazeteciler Antalya’yı inceledi

Antalya’da bulunan bir grup İspanyol gazeteci ve turizmci, EXPO 2016 Antalya Ajansı’nı ve alanını ziyaret ederek, EXPO 2016 Antalya hakkında bilgiler aldı.

Antalya’da bulunan bir grup İspanyol gazeteci ve turizmci, EXPO 2016 Antalya Ajansı’nı ve alanını ziyaret ederek, EXPO 2016 Antalya hakkında bilgiler aldı.İspanyol Gazeteci ve turizmciler, ilk olarak EXPO 2016 Ajansı’nı ziyaret etti. Dış ilişkiler, proje yapım ve tanıtım direktörlüklerinden EXPO ile ilgili bilgi alan gazeteciler, öncelikle EXPO 2016 Antalya Tanıtım Filmi’ni izlediler. Alanda uygulanacak projeler ve organizasyona ilişkin sunumun ardından gazetecilerin soruları cevaplandı. EXPO 2016 Antalya alanını da gezen İspanyol gazeteciler ve turizmciler, projeyi yerinde görme fırsatı buldu.EXPO 2016 Antalya alanının kendilerine Zaragoza’daki Expo’yu hatırlattığını belirten gazeteciler, alandaki çalışmaları memnuniyetle izlediklerini belirterek, başarı dileğinde bulundu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!