Dünya

İsrail Turizm Bakanı, ülkesini tanıtmak için “James Bond” oldu

İsrail Turizm Bakanı, ülkesini tanıtmak için “James Bond” oldu

İsrail’in Turizm Bakanı Yoel Razvozov, İsrail için çekilen tanıtım filminde “James Bond” olarak yer aldı.

The Jerusalem Post’un haberine göre, İsrail Turizm Bakanlığı turistleri İsrail’e çekmek için geçtiğimiz Pazar günü yaratıcı bir tanıtım filmi yayınladı. İsrail’in pek çok turistik destinasyonunun tanıtıldığı bu filmde ülkenin Turizm Bakanı olan Yoel Razvozov ise bu tanıtım filminde İngiliz Gizli Servis ajanı James Bond'un bir versiyonunu canlandırdı.

Filmi için Bond’u canlandıran Razvozov'a, Celile Denizi ve Akdeniz'de sörf yapmak ve Tel Aviv, Kudüs ve Nasıra şehirlerini ziyaret etmek de dahil olmak üzere İsrail'in sunduğu birçok şehri ve kültürel alanının gösterildiği bir senaryo hazırlandı.

Razvozov tanıtım filmine ilişkin olarak yaptığı açıklamada, "Ben şahsen İsrail'i pazarlamak ve reklamını yapmak ve ülkemizin güzelliğini dünya çapında yaymak istedim. Bakan olarak rolümü gerçek bir ulusal misyon olarak görüyorum. Sosyal medya ve elimizdeki tüm araçlar aracılığıyla harika ülkemizi dünya çapında tanıtacak videoyu özel olarak finanse etmek ve üretmek için gönüllü oldum” ifadelerinde bulundu.