İşte Turistlerin En Çok Para Harcadığı Ülkeler

İşte Turistlerin En Çok Para Harcadığı Ülkeler

Travelpulse'da yayınlanan anket, dünyanın en önemli yerlerinden bazılarını ziyaret etmenin maliyetini gözler önüne seriyor.

Globehunters, Dünya Turizm Örgütü verilerini kullanarak yaptığı ankette, seyahat edenlerin her ülkede ne kadar para harcadıklarını yayınladı.İşte turistlerin en fazla harcadığı ilk 10 ülke...Avustralya - $4734
Luxembourg - $4322
Lebanon - $4099
Yeni Zelanda - $2893
ABD - $2739
Qatar - $2647
Panama - $2416
Macau - $2062
Sweden - $2060
Maldiev - $1973

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!