İsviçre'nin ünlü takımı Belek'te kamp yapıyor

İsviçre'nin ünlü takımı Belek'te kamp yapıyor

İsviçre'nin ünlü takımı Belek'te kamp yapıyor

14 Ocak 2020 Salı

İsviçre Süper Ligi'nin lideri Young Boys, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'nın Serik ilçesinde sürdürüyor.

İsviçre Süper Ligi ekibi Young Boys, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ikinci yarı hazırlıkları için Serik'e bağlı Belek turizm merkezini tercih etti. Regnum Carya’daki kamp süreciyle ilgili Young Boys Sportif Direktörü Christoph Spyelos, "Uzun zamandır Antalya'ya geliyoruz. İklim şartları çok iyi. Bu nedenle Antalya'yı tercih ediyoruz. Kampımız çok iyi geçti" dedi.

Regnum Carya Spor Operasyon Sorumlusu Kadir Furkan da "Tesislerimizde ağırladığımız futbol kulüplerine en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Antalya bölgesinde mart sonuna kadar 3 bine yakın kamp yapılacak. Bu yıl tesislerimizde 12 yerli ve yabancı takıma hizmet veriyoruz. Futbol turizmi Antalya'ya katkısı dönemsel olarak değil yıl bazında. Örneğin, bir futbol takımı 40 kişilik kafileyle buraya gelip antrenmanlarını yapıyor. Son dönemde gelişen sosyal medya ve benzeri ağlar üzerinden bir fotoğraf paylaşan futbolcu takipçi kitlesine gösteriyor. Böylece bölge tanıtımını da yapmış oluyorlar. Bunun dışında aynı futbol yaz tatilinde ailesiyle birlikte tatile geliyorlar. Bizler için tesislerin kalitesi ve hizmeti önemli. Bu şekilde tanıtımlar yapılıyor" dedi.Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN