Otel

Tümü

“İyi yaşam” üzerine eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenler Nirvana Weekend’te buluşuyor

“İyi yaşam” üzerine eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenler Nirvana Weekend’te buluşuyor

Nirvana Hotels tarafından organize edilen ve 1-3 Ekim tarihlerinde Antalya/Kemer/Beldibi’nde yer alan Nirvana Mediterranean Excellence’da gerçekleşecek Nirvana Weekend, katılımcılarına renkli, etkileşimli ve sağlık dolu bir hafta sonu yaşatmaya hazırlanıyor.

Nirvana Weekend festivalinde alanında uzman doktor ve diyetisyenler, gastronomi uzmanları, uzman fitness eğitmenleri ve birbirinden değerli ünlü isimlerle sağlıklı beslenme seminerleri, mutfak atölyeleri, ‘iyi yaşam’ söyleşileri, yoga, pilates & fitness seansları, Kalben konseri, söyleşiler, imza saatleri ve daha pek çok sayısız etkinlik yer alıyor.

Etkileyici doğası ve mimarisiyle adından söz ettiren, konuklarına ayrıcalıklı hizmet anlayışı sunan Nirvana Mediterrenean Excellence‘ın ev sahipliği yaptığı Nirvana Weeekend’de alanında uzman isimler, beden-zihin ve ruh bütünlüğünü kapsayan konulardaki bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

‘Sağlıklı Beslenme’ üzerine pratik öneriler
Dyt. Alican Demiroğlu ile “Aralıklı Oruç”, Dyt. Buket Adanç ile “Sezgisel Beslenme”, Dyt. Canan Aksoy ile “Beslenmede Doğru Bildiğimiz Yanlışlar”, Dr. Dyt. Dilşat Baş ile “Kansersiz Yaşam İçin Sağlıklı Beslenme”,Dr. Halil Ertürk ile “Neden Yorgunuz?”, Prof. Dr. Murat Baş ile “Yaşam Dediğin 9 Metre”, Dyt. Özge Bezirci ile “Şekersiz 21 Gün” ve Dyt. Tolga Doğan ile “Asla Pes Etme!” konularında bilgiler paylaşırken mutfak atölyelerinde ise; Dyt. Andaç Yeşilyurt ile "Detoks Tarifler", Ch’i For Life Direktörü Özlem Dönmez & Vegan Dyt. Sermin Yetgin ile “Vegan Tarifler”, Uzm. Dyt. Gizem Şeber &Şef Memet Özer ile "250 Kalori Altı Lezzetler" Sağlıklı Tarif Geliştirici Yusuf Adem Uzun ile "Şekersiz Tatlılar" tariflerini birbirinden şık sunumlar ile birleştirecek. 

“İyi yaşam" sohbetleri yaşamınıza ilham olacak. 
Nirvana Weekend programında-Ayşe Tolga ile "İyi Yaşam", Erdil Yaşaroğlu ile "Farklı Bakmak!", Gamze Cizreli, Şef Mehmet Özer & Prof. Dr. Murat Baş ile "Sağlıklı Beslenme" konulu sohbetler hafta sonunuzu renklendirecek.  

Sağlıklı yaşamın vazgeçilmez parçası ‘spor’ 
Ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak bir bütünlük ihtiyacı duyduğumuz ve bu bütünlüğü kendimizde sağlamaya çalıştığımız bu çağ, birçoğumuzda derin farkındalıklar oluşturdu. Diğer taraftan bedensel aktiviteler için kısıtlandığımız bir dönemden geçtik. MACFit eğitmenleri eşliğinde pilates, vinyasa yoga, dans ve zumba dersleri etkinlik boyunca gerçekleşecek  

“Keyif Saatleri” özel programlar ile taçlanacak 
Nirvana Weekend programında yoğun bir bilgi ve deneyim paylaşımlarının yanısıra “Keyif Saatleri” ile konukları eğlenceli anlar da bekliyor. Mehmet Turgut ile "Uygulamalı Mobil Fotoğraf Atölyesi" ve Selçuk Erdem ile "Karikatür Atölyesi" Nirvana Weekend’e farklı bir dokunuş yapacak. Yerli ve yabancı klasik hit şarkılarla "Eski 45'likler Gecesi" ve Kalben’in eşsiz şarkılarını katılımcılarla paylaşacağı yaz sonu konseriyle program renklenecek. Mükemmel bir tatil ve yaşamanıza değer katacak bu organizasyona katılmak için rezervasyonunuzu nirvanahotels.com.tr, 444 0 448 Nirvana Hotels çağrı merkezi ve jollytur.com, 444 0 644 Jolly çağrı merkezi veya Jolly ofislerinden yapabilirsiniz.