STK

Tümü

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, TÜRSAB’ı ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, TÜRSAB’ı ziyaret etti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. TÜRSAB Genel Merkezi’nde gerçekleşen nezaket ziyaretinde seyahat acentalarının turizmde ulusal ve uluslararası pazarlama çalışmalarındaki önemi değerlendirildi.

30 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşen görüşmede TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, İzmir’in turizm değerlerinin tanıtılmasında seyahat acentalarına gereken önemi vererek gerçek bir iş birliği ortamı yaratmasından dolayı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür ve takdirlerini iletti.

Görüşmede, İzmir’in Citta Slow Metropol unvanına sahip ilk ve öncü şehir olmasının önemine değinildi. 15. Travel Turkey İzmir Fuarı'nda, geçmiştekilerden daha da büyük ve görkemli şekilde gerçekleştirilmesi için fikir ve güç birliği yapılmasına karar verildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Visit İzmir uygulamasıyla ilgili TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyelerine bilgi verirken, TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya İzmir Valiliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Ticaret Odası ve İzmir Kalkınma Ajansı gibi kurumların katılımlarıyla oluşan iş birliği platformunun hizmet sektöründeki tüm kuruluş ve firmalara örnek olmasını dilediğini belirtti.