Jolly Tur, fiyatları yüzde 50 indirdi

Jolly Tur, fiyatları yüzde 50 indirdi

Turizm sektörünün dinamik, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ismi Jolly Tur, kış erken rezervasyon dönemini avantajlarla 1 Ekim 2018 tarihi itibariyle başlattı.

Misafirlerin kayak, termal ve doğa tatili planlarını gönül rahatlığıyla yapabileceği Jolly’de erken rezervasyon döneminde sezon fiyatlarına göre yüzde 50’ye varan indirimler ile tatil fırsatları sunuluyor…

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!