Kaan Kavaloğlu: “Avrupa siyasi bir karar aldı, 2 hafta içinde bu durum çözülecektir”

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Bloomberg HT’ye konuşan AKTOB Başkan Yardımcısı ve Limak Turizm Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu, AB’nin Türkiye kararının tamamen siyasi olduğunu belirterek 2 hafta içinde bu durumun çözüleceğini söyledi.

“AB ülkeleri siyasi bir karar ile hareket ediyorlar” diyen Kavaloğlu, “Turizm, herkesin bağımsız hareket edebilme hakkıdır. Almanya’dan ciddi talep var ve bunun karşılanması gerekiyor. Ben bu durumun 2 hafta içinde çözüleceğini düşünüyorum” dedi.

Misafir konusunda bizim de seçici olacağımız bir dönem olacağını belirten Kavaloğlu, “Bütün otellerimiz bir sertifika programı uyguluyor. Türkiye ve Antalya dünyanın en güvenilir turizm bölgelerinden biridir. AB sanırım Türkiye’nin gösterdiği mücadele karşısında şaşkın. Temmuz’un ikinci yarısında her şey değişebilir” diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!