Kadına şiddet bitmiyor, İrlandalı kadın turist sokak ortasında…

Kadına şiddet bitmiyor, İrlandalı kadın turist sokak ortasında…

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde İrlandalı kadın turist, kendisi gibi alkollü olan Türk sevgilisi tarafından sokak ortasında tekme tokat dövüldü. O anlar çevredekiler tarafından cep telefonu ile görüntülenirken, genç kadın şikayetçi olmadı.

Barbaros Hayrettin Paşa Bulvarı, Tarihi Kervansaray binasında, dün saat 02.00 sıralarında İrlandalı kadın turist, çıkan tartışmanın ardından Türk sevgilisi tarafından sokak ortasında çevredekilerin şaşkın bakışları arasında darbedildi. Çevredekiler durumu polise bildirirken, bir yandan da o anları cep telefonları ile görüntüledi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, duruma müdahale etti. İrlandalı kadın, Türk sevgilisinden şikayetçi olmayıp uzaklaştı. Olaydan bir süre sonra polis ekipleri, sevgilisi tarafından darbedilen kadını yine tarihi Kervansaray'ın yakınlarında fark etti. Ancak kadın polis ekiplerine yine şikayetçi olmadığını söyledi. Ancak Türk sevgilisi gibi alkollü olan ve ayakta durmakta zorlanan kadın, polis ekiplerinin çağırdığı 112 Acil Servis ambulası ile Kuşadası Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedavisi yapılan kadın, tabucu edildi.

Yaşanan bu anlar ise Kuşadalılar tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!