KAPTİD’TEN GAZİ VE ŞEHİT POLİS AİLELERİNE DESTEK

KAPTİD’TEN GAZİ VE ŞEHİT POLİS AİLELERİNE DESTEK

KAPTİD Yönetim Kurulu Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu’na Polis Teşkilatı’nın 171. Kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı sebebiyle bir nezaket ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret esnasında KAPTİD Başkanı Yakup Dinler söz alarak “Milletin bölünmez bütünlüğünü, canıyla ve kanıyla savunan Türk Polis Teşkilatı’na Kapadokya Turizmcileri olarak bir nebze destek olmak amacıyla, bu uğurda Şehit ve Gazi olmuş Polis ve Polis Aileleri tarafından kullanılması amacıyla, KAPTİD olarak bir destek kampanyası düzenlediklerini” söyledi. Kampanya’ya koşulsuz destek veren tüm işletmelere teşekkür eden Dinler: “KAPTİD Yönetim Kurulu olarak böyle bir fikir geliştirdik ve hemen uygulamaya geçtik. Tüm üyelerimize mail ve telefon ile ulaşarak destek istedik. Sağolsunlar bir çoğu saniye bile düşünmeden destek verdi, hatta KAPTİD üyesi olmayıp kampanyamızdan haberdar olan işletmelerden bile destek aldık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Umarız ki bu Ailelerimizin acılarını az da olsa hafifletebilme şansına sahip olabiliriz.” şeklinde konuştu. İL EMNİYET MÜDÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ Nevşehir Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu ise: KAPTİD Yönetim Kurulu’nun yapmış olduğu ziyaretten ve düzenlemiş oldukları kampanyadan ötürü çok memnun olduklarını, bu tür organizasyonların moral ve motivasyon arttırıcı faaliyetler olduklarını belirterek KAPTİD’e teşekkür etti. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!