Kaya Hotels, büyümeye devam edecek, 3 otel daha geliyor

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, Kaya Hotels’e 3 yeni otelin daha ekleneceğini söyledi.

Sabah'tan Hülya Güler'e değerlendirmelerde bulunan Kaya Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya, bu yaz Bodrum'da yeni bir tesis açacaklarını ifade ederek, “Ankara'daki otel projemiz ile otel sayımız 14 otel olacak. Bodrum'da villa-rezidans ve otel projesinin işletmesini Kaya Palazzo markamızla yapacağız. Kaya, yurtdışında da İsviçre'de bir kayak oteli için yatırım planları olduğunu söyledi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!