Otel

Tümü

Kayakapı Premium Caves’e 3 Dünya, 2 Avrupa ödülü

Kayakapı Premium Caves’e 3 Dünya, 2 Avrupa ödülü

Dünya’nın en güvenilir otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor'un “Travelers' Choice 2022 - Best of the Best” ödülleri açıklandı. Kapadokya’nın Kültür ve Turizm Bakanlığı’dan belgeli “İlk Butik Oteli” olan Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, toplam 5 dalda ödül kazanarak geçmişte kazandığı başarılarını perçinleyerek başarısını bu yıl da sürdürdü.

Ürgüp - Kapadokya’da hizmet veren Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, TripAdvisor’dan aldığı 5 ödülle sezona çok hızlı bir başlangıç yaptı. Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, TripAdvisor’un “Travellers Choice 2022 - Best of the Best” ödülleri toplam 5 dalda ödül kazanarak, rekor kırdı. Bu ödüller kapsamında "Dünya'nın En Sıra Dışı Oteli" ödülü ve “Dünya’nın En Lüks 3. Oteli” olarak kategorisinde Türkiye'den ödül kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia şu ödülleri almaya hak kazandı: 
Dünya'nın En Sıra Dışı Oteli, Dünya’nın En İyi 6. Oteli, Avrupa’nın En İyi 4. Oteli, Dünya’nın En Lüks 3. Oteli, Avrupa’nın En Lüks 3. Oteli.

Konuyla ilgili Kayakapı Premium Caves - Cappadocia’da Kayakapı Turizm Yatırım Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Dinler ile birlikte  bir basın toplantısı düzenleyen Kayakapı Turizm Yatırım Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Dinler, “Türk ve Kapadokya turizminin Dünya’da “en iyiler - en lüksler” arasında olduğunu görmek bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti. Bu ödülleri almamızda emeği en başta Kurucumuz - Babamız Merhum Mustafa Dinler olmak üzere olan tüm misafir, çalışan, partner ve dostlarımıza süregelen destekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.

Kayakapı Premium Caves - Cappadocia 
Dinler Group, 38 yıldır Kapadokya ve Türk Turizmine otel işletmeciliği, ticari hava balon işletmeciliği ve seyahat acentacılığı dallarında hizmet vermektedir.  Dinler Group’un son halkası olan ve Ürgüp halkı tarafından “Yüzyılın Projesi” olarak nitelendirilen Kayakapı Premium Caves – Cappadocia 1 Mayıs 2013 tarihinden bu yana yerli ve yabancı misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.