Kemal Dedeman AR-GE ödülleri verildi, AKTOB turizm dalında birinci oldu

Kemal Dedeman AR-GE ödülleri verildi, AKTOB turizm dalında birinci oldu

Madencilik ve turizm olmak üzere iki ayrı alanda düzenlenen yarışmada ödül kazananlara ödülleri, Dedeman İstanbul'da düzenlenen bir törenle verildi....

Madencilik ve turizm olmak üzere iki ayrı alanda düzenlenen yarışmada ödül kazananlara ödülleri, Dedeman İstanbul'da düzenlenen bir törenle verildi. Mehmet Kemal Dedeman Araştırma ve Geliştirme Proje Yarışması’nda 2012 yılı için madencilik kategorisindeki konu başlığı ‘Türk Madenciliğini Geliştirmeye Yönelik Araştırma ve Projeler’ olarak belirlenirken turizm dalındaki konu başlığı ‘Medyanın Konaklama Sektörünün Pazarlanmasında Etkin Kullanımı’ oldu. Yarışmanın turizm dalında Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Araştırma ve Geliştirme Birimi Başkan Erol Karabulut, ‘Konaklama Sektöründe Hizmet Odaklı Evrik Pazarlama’ konulu projesiyle birincilik ödülünü kazandı. İkincilik ödülünün sahibi ‘Otelcilik Sektöründe Bir Pazarlama Aracı Olarak Sosyal Medyanın Kullanımı- Otel Pazarlama Modeli Önerisi’ proje konusuyla Serkan Karahatay oldu. Üçüncülük ödülünü ise ‘Konaklama İşletmelerinin Pazarlanmasında İnternetin Etkin Kulllanımına Yönelik Bir Model Önerisi’ proje konusuyla Yrd. Doç. Dr. Özlem Köroğlu, Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt ve Yrd. Doç. Dr. Ahmet Köroğlu aldı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!