Kemer Miranda Moral Hotel 29 Haziran’da kapılarını açıyor

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Kemer Merkez’in sahil bandında yer alan ve 110 yatağa sahip olan Miranda Moral Hotel yeni sezonu 29 Haziran’da açıyor. İşletmesini Kemer’in yakından tanıdığı deneyimli turizmci Nejdet Şeker’in üstlendiği Miranda Moral Hotel Pandemi sonrası aldığı tüm tedbirler ile birlikte güvenli bir tatil için misafirlerini bekliyor.

Tüm Tedbirleri alarak sezona merhaba diyeceklerini ifade eden Miranda Moral Hotel Sahibi Nejdet Şeker “Pandemi sonrası sezonu açmak için gün sayıyoruz. 29 Haziran 2020 Pazartesi günü otelimizi misafirlerimizin hizmetine açıyoruz. Geçtiğimiz dönem içerisinde yer alan boş dönemde otelimizi hijyen anlamında gereken her türlü işlemi yaptık. Misafirlerimizin kapı girişinden tatillerinin son gününe kadar güvenli bir tatil yapmaları adına her türlü tedbirimizi aldık. Odalarımızı her gün dezenfekte ediyoruz. Misafirlerimizi ateş ölçer ile karşılayacağız ve onların sosyal mesafe konusunda dikkat etmeleri için her türlü önlemi aldık. Şu anda Kemer’de tatil yapmanın tam zamanı diyoruz. Muhteşem bir sahil, muhteşem bir deniz ve muhteşem bir doğa ile misafirlerimizi otelimizde ağırlamak için gün sayıyoruz. Tüm misafirlerimizi gönül rahatlığı ile tatil yapmaları için Kemer’e tesisimiz Miranda Moral Hotel’e bekliyoruz” dedi.

Haber – Halil Öncü

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!