KEMİAD’da konu: “Liderlik ve Yöneticilik”

KEMİAD’da konu: “Liderlik ve Yöneticilik”

KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği) üye ve İş Adamları ile Yöneticilere Kemer’de Belediye Kültür Salonunda bir seminer düzenledi.

Düzenlenen “Liderlik ve Yöneticilik “ konulu seminere Final Okulları Kurucusu Taylan Şahin ve Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Öney de katıldı. Seminer öncesi bir konuşma yapan KEMİAD Başkanı Rıza Sönmez, Kemer’in turizm anayasasının hazırlanma vaktini geldiğini belirterek, “ KEMİAD olarak bundan sonra üyelerimizi eğitici ve bilgilendirici seminerlerimiz devam edecek. Eğitim, derneğimiz açısından sürekli ön planda olacaktır. Kemer turizminin yöneticilerinin faydalanması adına Final Okullarının sponsorluğunda Liderlik ve Yöneticilik adı altında seminerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizi kırmayarak seminerimize gelen konuşmacı Yavuz Durmuş Bey’e ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Rıza Sönmez Dernek olarak yaptıkları çalışmaları da özetleyerek “Derneğimizin komiteler ile ilgili hazırlıkları son aşamaya geldi. En yakın sürede komite ve komite başkanlarımızı tanıtarak turizmin tüm paydaşlarının temsil edilerek, kendi yetkinlikleri çerçevesinde, daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayacak olan komitelerimizi hayata geçireceğiz. Yine Kemer’deki tüm kurumların bir araya gelerek, Kemer turizm anayasasının oluşturulması gerekliliğini düşünüyoruz.”

Liderlik ve Yöneticilik adına seminerde bir konuşma yapan Yavuz Durmuş da,  yöneticilerin ekip liderliği yaparken ekibindeki arkadaşlara baskı ile yöneticilik yapamayacağını ve onları ikna edici bir tarzlarının olması gerektiğini söyledi.  Durmuş, “  Yönetici bir sistem dahilinde hareket etmeli ve yöneticinin başarılı olması için konusuna hakim olması ve ekibine de model olması gerekiyor” dedi.

Seminer sonrası konuşmacı Yavuz Durmuş’a Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Öney tarafından bir teşekkür plaketi verilirken,  Final Okulları kurucusu Taylan Şahin’e de günün anısına bir plaket taktim edildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!