Otel

Tümü

Kempinski Hotel The Dome Belek, “Türkiye’nin En İyi Golf Oteli” oldu

Kempinski Hotel The Dome Belek, “Türkiye’nin En İyi Golf Oteli” oldu

Golf turizminde mükemmelliği ödüllendiren World Golf Awards, Abu Dabi Rixos Premium Saadiyat Island'da 15 Kasım Salı akşamı 9’uncu kez düzenlendi. Antalya’nın Belek bölgesinde bulunan Kempinski Hotel The Dome Belek “Türkiye’nin En İyi Golf Oteli” ödülünün sahibi oldu.

Tarih ve doğayı mimarisinde buluşturan Kempinski Hotel The Dome Belek, bölgenin tek PGA onaylı sahalarına sahip tesisi. Tek PGA onaylı The PGA Sultan ve The Pasha Course sa[1]halarına sahip Antalya Golf Kulubü dünyaca ünlü golfçüleri ve golf severleri doğal güzellik[1]leri ve Toros dağlarının eşsiz manzarası eşliğinde Kempinski Hotel The Dome Belek’te her sezon özenle ağırlıyor.

Törene katılan Antalya Golf Kulübü Direktörü Ahmet Çağıl aldıkları ödül için; “PGA sertifikalı saha olarak, misafirlerimize her zaman PGA standartları sunmaya ve oyuna geldikleri zaman kötü bir sürpriz ile karşılaşmamaları için kendimizi daima hazır tutuyoruz, sektör profesyonellerinin bizi bu ödüle layık görmesi benim ve ekip arkadaşlarımın hedefini daha yükseklere çıkardı” dedi.