STK

Tümü

KETOB’un yeni Başkanı Dinçer Sarıkaya oldu

KETOB’un yeni Başkanı Dinçer Sarıkaya oldu

Antalya’nın gözde turizm merkezlerinden Kemer'de bulunan konaklama tesisleri arasında birlik ve beraberlik ihtiyacı üzerine 1999 yılında kurulan Kemer Turistik Otelciler Birliği (KETOB) Genel Kurul Toplantısı’nda yeni başkan Dinçer Sarıkaya oldu. 

Genel Kurul'un Divan Başkanlığı'nı Metin Peltek yaparken seçimde, yeni yönetim de belirlendi.
KETOB’da başkanlığa Limak Limra Hotel Genel Müdürü DinçerSarıkaya seçildi. Genel Kurul’da kürsüye gelen KETOB eski Başkanı Şener Gürler, hizmet ettikleri 4 yıl boyunca destek veren herkese teşekkürlerini sunarak, yaptıkları çalışmaları anlatan bir sunum yaptı.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da KETOB’un yeni Başkanı Dinçer Sarıkaya ve yönetimini tebrik etti. KETOB ile koordineli çalışmalara imza atacaklarını belirten Başkan Topaloğlu, “2021 yılı turizm sezonu Kemer’deki tüm işletmelerimize hayırlı olsun. KETOB genel kurulundan çıkan sonuçla oluşturulan yeni yönetime ve Başkan Dinçer Sarıkaya’ya hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Bölgemizde tesislerimiz yavaş yavaş açılmaya başladı. Aşılamanın devam ettiği bu dönemde inşallah aşının etkisi ile birlikte kısa sürede daha iyi bir sezon olacağı görülüyor. Her şeye rağmen tedbirleri elden bırakmadan turizm sezonu hazırlıklarımız devam ediyor” diye konuştu.