Kilit Ailesi’nin acı kaybı, Turan Kilit vefat etti

Kilit Ailesi’nin acı kaybı, Turan Kilit vefat etti

Kilit Şirketler Grubu'nun kurucusu Turan Kilit geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Süleyman Kilit, Tuncay Kilit ve Taner Kilit, Kilit Ailesi adına şu açıklamayı yaptı: “Sayın büyüğümüz Galeri Kristal kurucusu Turan Kilit kalp krizi sebebiyle hakkın rahmetine kavuşmuştur. Yarın (06.04.2020 – Pazartesi) öğle namazını müteakip Antalya Uncalı Mezarlığı’ndan alınıp Antalya şehir merkezindeki Andızlı Mezarlığı’na defnedilecektir. İçinde bulunduğumuz karantina sebebiyle cenazemiz kısıtlı koşullarda gerçekleşecektir. Cenazeye katılmayıp dualarınızı paylaşmanız yeterli olacaktır.”

Tourism Today olarak merhuma Allah’tan rahmet, Kilit Ailesi’ne sabır ve başsağlığı dileriz…

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!