Kilit Hospitality Group, Kervansaray Kundu ve Kervansaray Lara’yı kiraladı

Kilit Hospitality Group, Kervansaray Kundu ve Kervansaray Lara’yı kiraladı

Antalya’da yer alan Kervansaray Hotels bünyesindeki Kervansaray Kundu ile Kervansaray Lara, bünyesinde Crystal Hotels, Nirvana Hotels ve Amara World gibi otel markalarını bulunduran Kilit Hospitality Group bünyesine katıldı.

Kervansaray Holding tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şirketin iki otelinin Kilit Hospitality Group bünyesindeki Galeri Kristal’e kiralandığı ifade edildi. Açıklamaya göre Kervansaray Kundu, 15 yıl süreyle yıllık 2 milyon euro’ya, Kervansaray Lara ise. 3 yıllığına yıllık 3 milyon 500 bin euro’ya kiralandı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!