KIRIM'A GİDECEK TURİST SAYISI ARTACAK

KIRIM'A GİDECEK TURİST SAYISI ARTACAK

Rosturizm, bu sene Kırım'a tatile gidecek turist sayısında yüzde 10 artış olacağını ve 5.5 milyon kişiye ulaşmasını beklediklerini açıkladı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Rosturizm Başkanı Oleg Safonov, "Kırım'ı bu sene ziyaret edecek turist sayısında geçtiğimiz yıla oranla % 10 artış bekliyoruz. Kırım'ı bu sene 5.5 milyon kişi ziyaret edebilir" dedi. Öte yandan, Kırım Tatil Beldeleri  ve Turizm Bakanı Sergey Strelbitsky, daha önce  4.9 milyon turist geleceği konusunda yürütülen tahminlerin aksine Kırım yarımadasını bu sene 6 milyon turistin ziyaret edebileceğini bildirdi. Strelbitsky, erken rezervasyon göstergelerinin 2015 verilerinin % 20 üzerinde seyrettiğini kaydetti. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!