Konaklama sektörünün deneyimli ismi, kendi otelini işletecek

Tourism Today - Turizmden Haberler - Turizm Haberleri

Antalya’nın önemli turizm merkezlerinden Alanya'da 30 yılı aşkın süredir konaklama sektöründe hizmet veren Şahin Kurt, Marmaris’te kendi otelini işletecek.

Alanya'nın en eski otellerinden Panorama Otel’de 30 yılı aşkın süre farklı kademelerde görev yapan Şahin Kurt, kendi otelini açtı. Marmaris'te açtığı butik otelde tatilcilere unutulmayacak tatiller sunacak olan Şahin Kurt, “Malum bu yıl pandemi sebebiyle oldukça zor bir süreçte geçiyoruz. Turizm sektörü bundan çok fazla zarar gördü. Birçok tesis şuan kapalı. Hijyenik şartlarda tesisimize değerli müşterilerimizi ve dostlarımızı bekleriz” dedi. 

Kurt, otelin 2016 yılından bu yana denize sıfır konumda butik otel olarak hizmet verdiğini belirterek “Otelimizin kendine özgü iskelesi mevcut olup, iskeleden denize girebildiği gibi güneşlenebilmek de mümkün" diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!