Konaklama Vergisi, Rusya’da gündem oldu

Konaklama Vergisi, Rusya’da gündem oldu

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edilen “Konaklama Vergisi” Rusya'da da dikkat çekti.

Rus İnterfaks ajansı bu ek maliyeti 1400 ruble, ya da 22 dolar olarak hesaplayarak Rusya kamuoyuna duyurdu. Haberde, tasarı Meclis'te kabul edilirse Rusya vatandaşlarının Türkiye tatillerine hesapta olmayan bir maliyet kalemi ekleneceğini duyurdu. Haber internette hızla yayıldı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!