Köprüden turist teknesine işedi: 4 Yaralı

Köprüden turist teknesine işedi: 4 Yaralı

Almanya’nın Berlin şehrinde köprünün altından geçen bir turist teknesinin üzerine işeyen adam 4 kişinin yaralanmasına sebep oldu.

Olay, Spree nehri üzerinde tur atan tekne yayalara açık Jannowitz köprüsünün altından geçtiği sırada meydana geldi.Berlin İtfaiye Teşkilatı’na göre, adam çişini yaptıktan sonra teknenin üst kısmında bulunan yolcular sıçrayarak başlarını köprüye çarptı.Berlin İtfaiye Teşkilatı attığı bir tweette, “Tur teknesi Spree üzerinde seyir halindeyken bir köprünün altından geçtiği sırada, köprünün üzerinde bulunan biri teknedekilerin üzerine çişini yaptı. Yerinden sıçrayan pek çok kişi yaralandı. 4 kişi ambülansla hastaneye kaldırıldı” dedi.Yaşanan olayda 16 kurtarma görevlisi yer alırken, hastaneye kaldırılan yaralıların sağlık durumun iyi olduğu belirtildi.Olayı “uygunsuz” diye tanımlayan polis, şüphelinin henüz kimliğinin belirlenmediğini kaydetti. (Kaynak: Independent)

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!