KREMLİN, TÜRKİYE'YE CHARTER YASAĞINI YORUMLAMAKTAN KAÇINDI

KREMLİN, TÜRKİYE'YE CHARTER YASAĞINI YORUMLAMAKTAN KAÇINDI

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Türkiye'ye charter uçuşların yasaklanma ihtimali ile ilgili soruya yorum yapmadı.

Haberrus'da yer alan habere göre; bir gazetecinin konuyla ilgili sorusuna Peskov şöyle yanıt verdi: "Bu olay hükümet ve Rosaviatsiya (Rusya Federal Havacılık Kurumu) ile ilgili. Bu Kremlin'i bağlamıyor."Rus RIA Novosti haber ajansının haberine göre Rusya Federal Havacılık Kurumu’ndan (Rosaviatsiya) bir kaynak, Rosaviatsiya’nın Rus havayolu şirketlerine bir mektup göndererek Türkiye’ye charter uçuşların durdurulabileceği yönünde uyarıda bulunduğunu söylemişti.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!