LÜBNANLI TUR OPERATÖRLERİ KAŞ'TA

LÜBNANLI TUR OPERATÖRLERİ KAŞ'TA

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Hava Yolları (THY) ve özel bir turizm şirketi tarafından düzenlenen tanıtım organizasyonu ile Lübnan'dan gelen 21 tur operatörü Antalya'nın Kaş ilçesini gezdi.

 Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Hava Yolları (THY) ve özel bir turizm şirketi tarafından düzenlenen tanıtım organizasyonu ile Lübnan'dan gelen 21 tur operatörü Antalya'nın Kaş ilçesini gezdi.

Kaş, Kalkan ve Patara'da tarihi ve kültürel alanları gezen turizmcilere, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, İlçe Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Aydın, Aykan Group Yönetim Kurulu Başkanı Aslan Uzun, tur operatörleri ve Kalkanlı turizm işletmecileri eşlik etti.

Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, yaptığı açıklamada, Türkiye ve Lübnan'ın tarihten gelen dostlukları bulunduğunu kaydetti.

Belediye Başkanı Kocaer, "Bu buluşmamız bir milattır. Buluşmamızın ilk tohumlarının atıldığı organizasyonla her alanda birlikteliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirelim. Kaş, Kalkan ve Patara bölgesi, turizm potansiyeli yüksek olan bir bölgedir. Buradaki muhabbetimizle birlikteliğimiz her daim yaşayacaktır:"diye konuştu.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!