Maddi sıkıntılar yaşayan iş adamı otelini 25 milyon TL’ye satışa çıkardı

Maddi sıkıntılar yaşayan iş adamı otelini 25 milyon TL’ye satışa çıkardı

Sahibinin bir buçuk ay önce maddi sıkıntılar nedeniyle intihar girişiminde bulunduğu Imperial Park Otel, 25 milyon TL’ye satışa çıkartıldı.

Sahibindenden.com üzerinden 25 milyon TL’ye satışa çıkartılan 70 oda ve 150 yataklı otel, 6 bin metrekare kapalı alan ve 500 metrekare açık alana sahip.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!