Mahkeme, Kervansaray’ın hisselerini baba ve oğluna teslim etti

Mahkeme, Kervansaray’ın hisselerini baba ve oğluna teslim etti

Kervansaray Ailesi’ndeki hisse anlaşmazlığını mahkeme çözdü.

Diken’den Ali Yılmaz’ın haberine göre Kervansaray otellerinin sahiplerinden baba Ertan Sayılgan, kızı Zeynep Tümer’e karşı açtığı davayı kazandı.

Mahkeme kararı sonrası Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. hisseleri yeniden baba Ertan Sayılgan ve oğlu Selim Sayılgan adına tescil edildi.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!