Mandarin Oriental Bodrum, Avrupa’nın en iyileri arasında

Mandarin Oriental Bodrum, Avrupa’nın en iyileri arasında

Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın en prestijli seyahat dergisi Condé Nast Traveler’ın okuyucularının oyları ile belirlenen 2019 Okuyucu Ödülleri’nde Avrupa’daki en iyi 30 resort sıralamasında 8. oldu.

Bodrum’un eşsiz doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, zeytin ağaçları ve bin bir çeşit bitki örtüsüyle çevrelenmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort’ta; her biri kendine ait özel açık alana sahip ve birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran, oda, daire, süit ve villalarla toplam 137 konaklama ünitesi, iki eşsiz kum plajı, dünya mutfaklarından benzersiz lezzetler sunan dokuz restoran ve barının yanı sıra, hem ruhu hem vücudu dinlendiren ödüllü spa’sıyla Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine sunduğu benzersiz deneyimi açıldığı günden bugüne ödüllerle taçlandırmayı sürdürüyor. 2014 yılında hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar uluslararası alanda 50’den fazla prestijli ödüle layık görülmüş olan Mandarin Oriental Bodrum, Condé Nast Traveler’ın 2019 Okuyucu Ödülleri’nde Türkiye’den en üst sırada yer alan otel olma gururunu da yaşıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun, bu başarılarıyla ilgili olarak düşüncelerini “Böyle uluslararası prestijli bir övgüyü almaktan dolayı onur duyuyoruz. Bu başarı kendimizi daima misafirlerimizin beklentilerini aşmaya adadığımızın kanıtıdır. Aynı zamanda bu, yatırımcımız Astaş Holding’in yenilikçi vizyonuyla, Mandarin Oriental Hotel Group'un Efsanevi Hizmet Anlayışı'nı Türk misafirperverliğimizle harmanlayarak sunan ekibimiz adına da büyük bir başarıdır.” şeklinde paylaştı.

Condé Nast Traveler, gezginlere ilham ve tavsiye veren, dünyanın en seçkin seyahat markasıdır. Condé Nast Traveler Okuyucu Ödülleri, seyahat endüstrisindeki en uzun soluklu ve en prestijli mükemmellik ödülüdür.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!