Marmaris’te taşkınlık çıkaran alkollü iki turist sınır dışı edildi

Marmaris’te taşkınlık çıkaran alkollü iki turist sınır dışı edildi

Otel çalışanı ve müşterilerinden 7’sinin yanı sıra 2 polis memurunun da şikayetçi olduğu ikili, götürüldükleri Çarşı Polis Merkezi’nde de taşkınlıklarını...

Otel çalışanı ve müşterilerinden 7’sinin yanı sıra 2 polis memurunun da şikayetçi olduğu ikili, götürüldükleri Çarşı Polis Merkezi’nde de taşkınlıklarını sürdürdü. Polis Merkezi’nde S.S.’nin bayılması üzerine sağlık ekibi çağırıldı. Sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından kendine gelen S.S. ve W.S., Marmaris Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Burada uzun süre alkolmetreye üflememek için direnen ikili, tercümanlarının araya girmesi üzerine ikna oldu. W.S. 1.63 promil, S.S.’nin ise 1.95 promil alkollü olduğu belirlendi. W.S. ve S.S., sınırdışı edilmek üzere Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Grup Amirliği’ne teslim edildi. (Milliyet)

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!