MC Touristic Services, büyüme yatırımlarına Münih’ten sonra Londra’da devam ediyor

MC Touristic Services, büyüme yatırımlarına Münih’ten sonra Londra’da devam ediyor

Turizm sektörünün yeni markası MC Touristic Services, hedefleri doğrultusunda büyüme yatırımlarına devam ediyor.

Otel, seyahat acentası ve online tur operatörlüğü alanlarında tecrübeli yatırımcılar ile turizm piyasasında çalışmalarına başlayan, şirket yapılanmasının da seyahat endüstrisindeki teknolojik gelişmelere cevap verecek şekilde planlanan MC Touristic Services, kuruluşundan kısa bir süre sonra ilk branch ofisini Münih'te açmıştı.

Türk turizminde çok önemli bir yeri ve gelecek ile ilgili çok önemli büyüme potansiyeli olan başta UK pazarı olmak üzere, İskandinav ve Kuzey Avrupa pazarlarında da partnerlikler kurmak ve bu pazarlarda büyümek amacı ile geçtiğimiz hafta Londra ofisini açtı. Londra ofisinin yönetimi, Sales & Marketing Manager olarak görev yapacak olan tecrübeli turizmci Mehmet Taş'a verildi.

Mevcut Alman partnerlerine ilave olarak, partnerliğe yeni başladıkları tur operatörleri ile önümüzdeki yıldan itibaren misafir ağırlayacakları Hollanda, Belçika, İsviçre, Slovakya, Sırbistan, Litvanya, Lübnan, Nijerya pazarları, yapacakları yeni anlaşmalar ile bu pazarlara ilave olacak diğer birkaç pazar ve Avrupa kökenli online yatak bankaları ile, kuruluş aşamasında 2020 yılı için belirlemiş oldukları 50.000 pax ve üzeri hedefi yakalama amacında olduklarını belirten MC Touristic Services Genel Müdürü Uğur Ekener; "UK pazarının ülkemiz açısından önemine ve mevcut durumuna bakıldığında büyüme potansiyeli en yüksek pazarların başında olması, bu pazara yatırım yapmak için böyle bir karar almamızda çok önemli etkisi oldu” dedi.

Pazarlama ve tanıtım anlamında yatırımlarının devam edeceklerini belirten Uğur Ekener, “Turizm sektörü adına dünyanın en önemli ve büyük iki fuarı olan kasım ayındaki WTM Londra (Hall N5, Stand No: EU1489) ve mart ayındaki ITB Berlin (Halle 3.2a und Stand Nr.) fuarlarında, hem yeni işbirlikleri yapabilmek adına tur operatörleri ile hem de mevcut tur operatörü ve otelci partnerleri ile mevcut işbirliklerini geliştirebilmek adına görüşmeler yapabilmek için tüm yönetim kadroları ile çıkartma yapmaya hazırlanıyoruz” dedi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!