Otel

Tümü

Mehmet Tulunay’dan Rixos Marina Abu Dhabi’de büyük başarı

Mehmet Tulunay’dan Rixos Marina Abu Dhabi’de büyük başarı

Otelcilik sektöründe açılışından beri adından söz ettiren Rixos Marina Abu Dabi, Genel Müdür Mehmet Tulunay yönetiminde kapılarını açmasından sadece altı ay sonra hedeflerini aştı. Hotel & Catering News Middle East tarafından düzenlenen prestijli Leaders in Hospitality Awards 2023 ödüllerinde ‘Leading New Hotel’ unvanını kazanan Rixos Marina Abu Dhabi, misafirlerine birinci sınıf hizmet ve unutulmaz deneyimler sunarak kısa sürede pazar liderliği için iddialı bir konuma yükseldi.

Rixos Marina Abu Dhabi Genel Müdürü Mehmet Tulunay'ın stratejik vizyonu ile; Arap ve Türk kültürünü, yemeklerini ve misafirperverliğini kusursuz bir şekilde harmanlayan bir ortamda benzersiz lüksü deneyimlemek isteyen turistler ve yerel haklın büyük ilgisi mükemmel bir finansal performans sağlanmasında önemli bir rol oynadı.


14 yılı aşkın bir süredir Rixos Hotels bünyesinde görev yapan ve Antalya'daki otel yöneticiliğinden sonra Rixos Premium Bodrum'un Genel Müdürlüğü’ne yükselen Tulunay, Bodrum'un ardından Rixos Marina Abu Dhabi Genel Müdürü olarak çalışmaya devam ediyor.

Vizyoner bakış açısıyla, Rixos Marina Abu Dhabi'ye benzersiz bir enerji aşılayan Tulunay, sektörde trend belirleyici olarak öncü konseptler oluşturmak konusundaki başarısı ile, sürdürülebilirliği, yetenek gelişimini, insanları ve kültürleri bir araya getiren unutulmaz deneyimler yaratmayı başardı.

Kısa sürede çok önemli bir pazar payı kazanan ve bu yılın ilk çeyreğinde 64.000'den fazla konuğu ağırlayarak pazar liderliği için iyi bir konum edinen Rixos Marina Abu Dhabi’nin Genel Müdürü Mehmet Tulunayİlerledikçe, tüm seyahat tutkunlarına hitap eden ‘mulltiboard’ hizmet, olağanüstü konseptler ve dünyaca ünlü profesyonel eğlence ve SPA tesisleri gibi kişiselleştirilmiş hizmetler sunarak, benzersiz kültürü, kişiye özel yemek ve restoran deneyimleri ile zenginleştirici ürün ve hizmet standartlarımıza taşımak istiyoruz. Amacımız, her yaşa olağanüstü bir yaşam tarzı sunmak ve Abu Dhabi'de ilk tercih edilen tesis olmaktır” açıklamasını yaptı.