Melda Çetiner, Hyatt Regency İstanbul Ataköy’un Satış ve Pazarlama Direktörü oldu

Melda Çetiner, Hyatt Regency İstanbul Ataköy’un Satış ve Pazarlama Direktörü oldu

Melda Çetiner, 18 Kasım 2019 itibariyle Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün “Satış ve Pazarlama Direktörü” olarak kariyerine devam edecek.

1994 yılında Holiday Inn Satış ve Pazarlama Departmanı’nda kariyerine başlayan Melda Çetiner, Klassis Resort Hotel, SAP SE Company, Barcelo Eresin Topkapı Hotel satış ve pazarlama departmanlarında gerçekleştirdiği büyük başarıların ardından Courtyard Marriott Istanbul International Airport’ta “Satış ve Pazarlama Direktörü” oldu.

Holiday Inn, Klassis Resort Hotel, SAP SE Company, Barcelo Eresin Topkapı Hotel gibi önemli zincirlerde Gelir, İş Geliştirme, satış ve pazarlama departmanında farklı pozisyonlarda başarılar elde eden Melda Çetiner, 2009-2015 yılları arasında Courtyard Marriott Istanbul International Airport’ta “Satış ve Pazarlama Direktörü”, 2015-2019 yılları arasında Crowne Plaza Istanbul Florya’da “Satış ve Pazarlama Direktörü” görevlerinde bulundu.

Üstün başarılarından dolayı 2011 yılında Marriott International tarafından yılın “En İyi Global Lideri” seçilen Çetiner, 2012 yılında ise yine Marriott International tarafından “3. Çeyreğin En İyi Satış ve Pazarlama Ekibi’’ ödülleri ile Intercontinental Hotels Group tarafından “Avrupa’nın En İyi Gelir ve Performans Yönetimi’’ ödülünü kazandı.

Lisans eğitimini Istanbul Üniversitesi ve South Thames College’da yapan Melda Çetiner, 18 Kasım 2019 itibariyle Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün “Satış ve Pazarlama Direktörü” olarak kariyerine devam ediyor. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!