MESSİ VE RONALDO’NUN TATİL TERCİHİ…

MESSİ VE RONALDO’NUN TATİL TERCİHİ…

Dünya futbolunun yıldız isimleri Real Madridli Cristiano Ronaldo ve Barcelonalı Linoel Messi tatil tercihlerini Ibiza’dan yana kullandı.

Arjantin Milli Takımı’nı bıraktığını açıklayan Messi ile Portekiz Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonluğu yaşayan Ronaldo, yılın yorgunluğunu Ibiza’da atıyor.

Yıldız futbolcuların tatillerini geçirdikleri yatları aynı marinada bulunuyor. Dolayısı ile iki futbolcuyu tatilde görüntülemek isteyen paparazziler de bölgeye akın etti. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!