MICE endüstrisinin Oscarları Nisan’da sahiplerini bulacak

MICE endüstrisinin Oscarları Nisan’da sahiplerini bulacak

Her yıl dünyaca ünlü markaları ve etkinlik profesyonellerini ağırlayan ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri’nin görkemli töreni 2 Nisan Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi-ICC/ Harbiye Oditoryumu’nda gerçekleşecek.

Türkiye’nin En Prestijli Ödülleri! 8. ACE of M.I.C.E. Awards Etkinlik ve Toplantı Ödülleri kapsamında firmalar; 18 ayrı dalda başvurularını gerçekleştirdiler. Jüri-Finalist Toplantısında, ilk elemelerden geçip son aşamaya kalan 53 finalist, Türkiye’nin en itibarlı ve prestijli ödülüne sahip olabilmek için yarıştı. Markaların üst düzey yöneticileri ve sektör profesyonellerinden oluşan 102 kişilik jüri heyeti, noter huzurunda etkinlik endüstrisinin en iyilerini belirledi.  Görkemli Tören, 2500 Kişinin Katılımıyla Gerçekleşecek! 2 Nisan 2020 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi-ICC’de MICE endüstrisinin Oscarları olarak bilinen görkemli törende, etkinlik ve toplantı sektörünün en iyileri açıklanacak. 8. ACE of M.I.C.E. Awards’ın ışıltılı kırmızı halı seremonisi ve etkileyici sahne şovlarıyla dolu ödül törenine her yıl, iş ve cemiyet hayatından önemli isimler, MICE endüstrisi profesyonelleri ve kurumsal şirketlerinin üst düzey yöneticilerinden oluşan 2500 kişi katılım gösteriyor.  Gerçekleştirilecek Görkemli Ödül Töreninin Kırmızı Halı Seremonisi Merakla Bekleniyor!ACE of M.I.C.E. Awards’da her yıl, ödül kazananlar ve sahne performansları kadar geceye katılan ünlü simaların kırmızı halı şıklığı da ilgi ve merak konusu oluyor.  KategorilerEn İyi AVM Etkinliği
En İyi Çocuk Etkinliği
En İyi Etkinlik Teknolojisi
En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi
En İyi Ses Işık, Görüntü Uygulaması
En İyi Sahne Tasarımı
En İyi Stant ve Etkinlik Alanı Tasarımı
En İyi Spor Etkinliği, En İyi Gerilla Etkinliği
En İyi Çıkış Yapan Etkinlik / Toplantı Yönetimi Firması
En İyi Etkinlik, En İyi Lansman Etkinliği
En İyi Davet Etkinliği
En İyi Incentive Etkinliği
En İyi Festival
En İyi Konser
En İyi Etkinlik Prodüksiyonu
En İyi Roadshow

ACE of M.I.C.E. Awards hakkında ayrıntılı bilgi için www.miceodulleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!