Genel

Modern oteller, Cappellini’yi tercih ediyor

Modern oteller, Cappellini’yi tercih ediyor

BMS A.Ş 1984 yılından beri, BMS Desıgn Center çatısında ev & ofis mobilyası, kristal masa aksesuarları & aydınlatmaları, kurumsal ve evde çalışanlara yönelik ergonomik tasarımlar gibi birçok ürünün dünyadaki öncü dekorasyon markalarını Türkiye’de temsil ediyor.

BMS A.Ş Poltrona Frau, Herman Miller, Naughtone ve Baccarat markalarından sonra İtalyan Cappellini markasının Türkiye’deki tek temsilcisi oldu.

Cappellini ve BMS iş birliği 11 Mart Perşembe günü Cappellini sanat direktörü Giulio Cappellini’nin katılımıyla düzenlenen Geleceğin yaşam ve çalışma alanları çevrimiçi panel ile tasarım severlere ve mimarlara duyuruldu.

1946 yılında Milano yakınlarında İtalya’da kurulan Cappellini dünya çapında dekorasyon alanında ün yapmış bir şirket, 75 yılı geride bırakan markanın ruhu ve stili zamansız.

Cappellini ürünleri trendleri belirliyor, ödüller alıyor ve müzelerde de sergileniyor. Cappellini kalitesinden ödün vermeden adil fiyat politikasıyla tasarım müzelerindeki ürünleri evlere, ofislere ve kamusal alanlarda ulaşabilir kılıyor. Çünkü tasarımların insanların hayatlarının bir parçası haline getirebilmeyi önemsiyor.

Dünyanın en ilgi çekici modern otellerinde Cappellini tercih ediliyor
Cappellini tasarımları dünyanın birçok yerinde farklı otel projelerinde de yer alıyor. Cappellini tasarımlarını tercih eden turistlik yerler ilgi çekici tasarımları ile modern sanat ve lüks severler için çekim merkezi haline geliyor. Bunlardan bazıları 25 Hours Zurih, Hobo Stockholm, Mira Moon Hong Kong, Mondrian Doha, W DUBAI ve Radisson Blu Roma…

Cappellini tasarımlarını yakından Türkiye’de İstanbul Etiler Nispetiye caddesi Seheryıldızı sokakta bulunan BMS Design Center’da deneyimleyebilirsiniz. 

Ürünleri online www.bms.com.tr adresinden veya @bmsdesigncenter instagram hesabından inceleyebilirsiniz.