Müjde! 100 bin turist Türkiye'ye gelecek

Müjde! 100 bin turist Türkiye'ye gelecek

Yılbaşına kadar Mısır'a uçuş yasağının devam etmesi durumunda Türkiye'ye 100 bin Rus turistin geleceği ifade edildi.


Sabtour Genel Müdürü Mehmet Nezih Hacıoğlu, Yılbaşı'na kadar Mısır'a uçuş yasağının devam etmesi durumunda Türkiye'ye 100 bin Rus turistin geleceğini bildirdi.

Gazetem.ru'da yer alan habere göre, şimdiye kadar Mısır tatili iptal edilen Rus turistlerden % 20-30'unun Türkiye'de tatil yapmayı kabul ettiklerini açıklayan Hacıoğlu şunları söyledi:

"% 20-% 30 oranının dışındakiler de dünyanın farklı yerlerindeki tatil beldelerini tercih edecekler. 15-16 Kasım'da G20 zirvesi yapılacağı için Kemer otelleri ve Belek'teki bazı oteller kapalı olacak. Ancak Side ve Alanya'daki otellerimiz Rus turistlerin hizmetinde olacak." 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!