STK

Tümü

Murat Toktaş, KATİD’de 3. kez Başkan seçildi

Murat Toktaş, KATİD’de 3. kez Başkan seçildi

Karadeniz Turizm İşletmeleri Derneği (KATİD) 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Başkan Murat Toktaş tek aday olarak girdiği kongrede 3. kez seçilerek güven tazeledi.

Pandemi nedeniyle ertelenen KATİD olağan Genel Kurulu, geçtiğimiz hafta sonunda Samsun North Point Otel'de gerçekleştirildi. Tek Aday ve tek liste ile seçime giren Başkan Murat Toktaş katılan üyelerin oyları ile 3. kez yeniden güven tazeleyerek başkan seçildi.

Seçimden sonra KATİD üyelerine teşekkür eden Murat Toktaş, "KATİD olağan Genel Kurulumuzda arkadaşlarımız beni yeniden başkanlığa layık gördü. Kendilerine teşekkür ediyorum. Pandemi nedeniyle zor günler geçiren sektörümüz, normalleşme döneminin ardından hareketli günler yaşamaya başladı. Pandemi dönemi, tüm Türkiye ve Dünyayı olduğu gibi turizm sektörünü de derinden sarstı. Ancak normalleşme dönemine girildikten sonra ciddi bir hareketlilik başladı. Dilerim pandemi yeniden etkin olmaz ve sağlıklı günler devam eder. Pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız Genel Kurulumuzu da normalleşmenin ardından gerçekleştirdik.

Katılan üyelerimizle genel kurulumuzu yaptık. Arkadaşlarımıza bana gösterdikleri güven nedeniyle teşekkür ederim. Çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz ve sektörümüzün canlanması için gereken çalışmalarımızı kesintisiz sürdüreceğiz " dedi.

Katılımcılar da pandemi döneminde yönetimce yapılan çalışmalardan memnun olduklarını dile getirdiler. Taleplerin ilgili bakanlıklara iletilmesi konusunda başta Başkan Murat Toktaş olmak üzere yönetim kurulunun büyük çaba sarf ettiğini ve ciddi çözümler ürettiklerini belirten KATİD üyeleri başta başkan Murat Toktaş olmak üzere Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

KATİD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Yönetim Kurulu Üyeleri: Murat Toktaş, Serkan Serdar, Mustafa Yılmaz, Erdinç Sezer, Erdinç Sezer, Fatih Kızıltan, Onur Bıyıklı, Volkan Aydın.            
Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Ahmet Çobanoğlu, Seval Demirci Güccan, Ekrem Çavuşoğlu, Kenan Yusuf Yantur, Cem Dilimen, İsmail Hakkı Kara, Gül Seval Özkök.
Denetleme Kurulu Üyeleri: Orhan Kadıoğlu, Suat Soydemir, Erçin Ulusoy.
Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri:
Mustafa Öztürk, Bekir Cengiz, A.Gafur Turan.