Mustafa Balçık Dedeman Gaziantep’te

Mustafa Balçık Dedeman Gaziantep’te

Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center ile Park Dedeman Gaziantep’in Genel Müdürlüğü görevine turizm sektöründe 21 yıllık deneyime sahip Mustafa Balçık atandı.

Mustafa Balçık, Uludağ Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği’ni bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına Hotel Tilmen Gaziantep’te Önbüro Müdürü olarak başlayan Balçık, ardından sırasıyla Bodrum Yellow Rose Otel’de Önbüro Müdürü, Bodrum Club Olea’da Satış ve Pazarlama Müdürü, Bodrum Club Aquarium’da Genel Müdür, Hotel El – Ruha Şanlıurfa’da Genel Müdür, Gaziantep Uğur Plaza Hotel’de Otel Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Ardından Hilton Garden Inn Mardin ve Hilton Garden Inn Şanlıurfa’da Genel Müdür olarak görev alan Mustafa Balçık, Dedeman Gaziantep Hotel & Convention Center ile Park Dedeman Gaziantep Otelleri’nin Genel Müdürü olarak çalışma hayatına devam ediyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!