MÜZE VE ÖRENYERLERİNDE KIŞ SAATİ UYGULAMASI BAŞLADI

MÜZE VE ÖRENYERLERİNDE KIŞ SAATİ UYGULAMASI BAŞLADI

Kış saati uygulaması Mart ayı sonuna kadar sürecek.

 Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı Müze ve örenyerleri açılış - kapanış saatlerinde kış saati uygulaması 31 Ekim 2016 tarihinden itibaren başladı. 

Kış saati uygulaması Mart ayı sonuna kadar sürecek. Nisan ayında ise tekrar yaz saati uygulamasına geçiş yapılacak. 

Ayrıntılı bilgi için: 

http://muze.gov.tr/tr/muzeler

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!