Neşet Koçkar, bu sefer de Öger Tours, Bucher Reisen ve Neckermann’ı satın alıyor

Neşet Koçkar bu sefer de Öger Tours, Bucher Reisen ve Neckermann’ı satın alıyor

Thomas Cook'un Rusya ayağı olan Intourist'i önceki gün satın alan Anex, dün de Almanya ayağı olan Öger Tours, Bucher Reisen ve Neckermann'ı da almak için ön anlaşmayı imzaladı.

Sabah gazetesinden Betül Alakent’in haberine göre Rusya’daki Intourist'in devraldıklarını anlatan Koçkar, "Öger Tours’u almak bizim için bir gurur meselesiydi. Nechermann ve Bucher’in de tüm operasyonlarını devralıyoruz” dedi. Koçkar, satın almaların ardından Anex olarak TUI'den sonra dünyanın en büyük ikinci tur operatörü olacaklarını söyledi. 

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!