Neşet Koçkar, Öger ve Bucher’i satın aldı, Neckermann beklemede

Neşet Koçkar, Öger ve Bucher’i satın aldı, Neckermann beklemede

Anex Tour’un sahibi Neşet Koçkar’ın, Thomas Cook’un Almanya'daki şirketleri Öger Tours ve Bucher Reisen’i satın aldığı resmi olarak duyuruldu. Taraflar, devralma bedelini açıklamadı.

İflas müdürü Julia Kappel-Gnirs, Anex Tour’un “Portföyüne mükemmel şekilde uyan seyahat acenteleri için ideal bir alıcı” açıklamasını yaptı. Neşet Koçkar ise “Bu değerli markaların satın alınması, Anex Tour’un turizm endüstrisinde küresel bir oyuncu olma stratejisine olan bağlılığımızı göstermektedir. Öger Tours ve Bucher Reisen, Anex Tours için gerçek bir katma değer yaratacak” dedi.

Taraflar, devralma bedelini açıklamadı.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!