Neşet Koçkar, Thomas Cook’un tamamını satın alacak

Neşet Koçkar, Thomas Cook’un tamamını satın alacak

Neşet Koçkar, Thomas Cook’un tamamını almak için masaya oturdu.

Sabah gazetesinden Betül Alakent’in haberine göre geçtiğimiz günlerde Thomas Cook'tan yüzde 8 hisse satın alan Anex Tourism Group Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Thomas Cook’un üst düzey yöneticileri ile şirketin tamamını satın almak için görüşmelere başladı. 178 yaşındaki Avrupa'nın ikinci büyük turizm şirketi olan Thomas Cook’un bünyesinde 105 yolcu uçağı, 2 bin 900'den fazla ofisi ve 33 bin çalışanı bulunuyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!