Neşet Koçkar’dan yeni bir Thomas Cook hamlesi: Hisse oranını %8’e çıkardı

Neşet Koçkar’dan yeni bir Thomas Cook hamlesi: Hisse oranını %8’e çıkardı

Anex Tourism Group Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Thomas Cook’tan aldığı %6.7 oranında hissesini %8’e çıkardı.

Neşet Koçkar’ın hisse alması sonrasında Thomas Cook hisseleri iki haftada iki kat değer kazanmıştı. Hisse alımı sonrasında turizmcilerden de büyük destek gören Koçkar, %6.7 olan hisse oranını %8’e çıkartarak yeni bir hamle yaptı.

Neşet Koçkar’ın bundan sonra ki adımları ise merakla bekleniyor.

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!