Nesim Levi’den turizm profesyonellerine liderlik dersi

Nesim Levi’den turizm profesyonellerine liderlik dersi

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) üyeleri, Vektör Akademi'nin sponsorluğunda gerçekleştirilen konferansta Nesim Levi ile buluştu.

Innvista Hotels Belek’te gerçekleştirilen konferansta turizm profesyonelleri Nesim Levi ile geleceğin liderlerini yetiştirmeyi konuştu. Vektör Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Asude Evrensel Sönmez, ulusal ve uluslararası kendi alanında duayen olmuş isimleri Antalya’da iş hayatı ile buluşturmak istediklerini söyledi.

Türkiye'de ve Avrupa'da eğitimler veren ve konferanslara konuşmacı olarak katılan Levi, turizm profesyonelleri ile olmaktan çok mutlu olduğunu ve turizm sektörünün Türkiye için önemini vurguladı.

POYD Başkanı Ülkay Atmaca ise “Antalya’da Vektör Akademi aracılığı ile Nesim Levi ile bir araya geldiğimiz ve onun tecrübelerini dinlediğimiz için çok mutluyuz. Nesim Levi ve bu imkanı bize sunan Vektör Akademi’ye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  

Bizi paylaş!


Tarafsız ve güncel turizm haberlerinin adresi Tourism Today; günümüz teknolojisine uyumlu altyapısı ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle turizm sektörünün nabzını tutuyor.

Türkiye ve yurt dışındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden Tourism Today başta sektör temsilcileriyle yapmış olduğu özel röportajlar olmak üzere güncel haber, köşe yazıları, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen fuarlara ilişkin fotoğrafları da okurlarıyla paylaşıyor.

Sektöre kazandırdığı ilklerle turizm haberciliğine yeni bir soluk getiren Tourism Today, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkenin doğal ve tarihi güzelliklerinin tanıtılmasına yardımcı olurken, sektöre ilişkin tüm gelişmeleri de adeta bir turizm gazetesi gibiymiş gibi çalışarak sektör temsilcilerinin ve okurlarının bilgisine sunuyor.

Turizm sektörüne ilişkin en güncel haberlerin adresi Tourism Today ile sektöre ilişkin en sıcak gelişmeler unutmayın ki bir tık uzağınızda...

Yorum Yap!