Nesim Levi’den turizm profesyonellerine liderlik dersi

Nesim Levi’den turizm profesyonellerine liderlik dersi

Nesim Levi’den turizm profesyonellerine liderlik dersi

08 Kasım 2019 Cuma

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) üyeleri, Vektör Akademi'nin sponsorluğunda gerçekleştirilen konferansta Nesim Levi ile buluştu.

Innvista Hotels Belek’te gerçekleştirilen konferansta turizm profesyonelleri Nesim Levi ile geleceğin liderlerini yetiştirmeyi konuştu. Vektör Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Asude Evrensel Sönmez, ulusal ve uluslararası kendi alanında duayen olmuş isimleri Antalya’da iş hayatı ile buluşturmak istediklerini söyledi.

Türkiye'de ve Avrupa'da eğitimler veren ve konferanslara konuşmacı olarak katılan Levi, turizm profesyonelleri ile olmaktan çok mutlu olduğunu ve turizm sektörünün Türkiye için önemini vurguladı.

POYD Başkanı Ülkay Atmaca ise “Antalya’da Vektör Akademi aracılığı ile Nesim Levi ile bir araya geldiğimiz ve onun tecrübelerini dinlediğimiz için çok mutluyuz. Nesim Levi ve bu imkanı bize sunan Vektör Akademi’ye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  Yorumunuz:


Sitemizde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Tourism Today’e aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Copyright © 2006 - 2019 - Tüm hakları saklıdır. Tourism Today
VERACONN